Przedstawiamy tegorocznego gościa specjalnego

Stanisław Mąderek

Reżyser, scenarzysta, producent filmowy, VFX supervisor, absolwent PWSFTiT w Łodzi. Z pasji także aktor i kompozytor muzyki filmowej. Twórca filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, reklam, teledysków i niezależnych animacji oraz filmów krótkometrażowych (np.: „Stars in Black” z 2000r. lub „This is Tatooine” z końca roku 2015). Reżyser cut-scen, sesji motion-capture oraz współtwórca rozgrywki w licznych grach komputerowych. Z powodzeniem eksperymentuje z fotogrametrią oraz filmami 360/180 na potrzeby wirtualnej rzeczywistości. Obecnie kończy prace nad autorskim, pełnometrażowym filmem fabularnym „Gwiazdy w Czerni” („Stars in Black – the movie”), przepełnioną erotyką i efektami specjalnymi sensacyjną komedią sci-fi.

Krótki wywiad ze Stanisławem Mąderkiem z Warsaw Comic Con Good Game Expo 2017.

Staszek poprowadzi następujące punkty programu:

– Wątki grozy w starych bajkach i serialach dla dzieci (jeszcze z lat 90-tych).
– Kulisy działań przy „Necrovision” – FPS-ie z zombie i wampirami z czasów Pierwszej Wojny Światowej, a także przy thrillerze psychologicznym, grze „Get Even”.
– „Tydzień w Czarnobylu, dwa miesiące w psychiatryku” – o fotogrametrii oraz filmach i aplikacjach VR, które Staszek tworzył w najbardziej upiornych miejscach.
– Poprowadzi również warsztaty filmowe – od strony reżysera, aktora, kończąc na statystach…
– Ponad to zapraszamy na panel dyskusyjny na którym będziemy zadawać Staszkowi różnego rodzaju pytania – tutaj też zachęcamy Was do aktywnego udziału w dyskusji.