Najważniejsze kwestie organizacyjne

Śniadania

Podawane są w dniach 16, 17, 18 i 19 sierpnia w sali głównej w formie bufetu. Na śniadania zapraszamy w godzinach 9-11.

 

Obiady

Podawane są w dniach 16, 17 i 18 sierpnia. Ważne jest by przyjść na godzinę 16.00, ponieważ kuchnia będzie wtedy wydawała zupy. Jeżeli chcesz zjeść ciepłą – bądź punktualny. Drugie danie odbierasz z kuchni sam.

 

Pozostań w kontakcie

Pamiętaj, żeby przed wyjazdem zostawić namiary swojej rodzinie, by pozostać w kontakcie. Staraj się mieć naładowany telefon, aby w razie jakichkolwiek przypadków było Cię łatwo znaleźć.

 

Środki wyskokowe

Staramy się dostarczyć Wam tyle atrakcji i tyle emocji, byście nie musieli dodatkowo potęgować ich różnymi specyfikami. Nie posiadamy psów tropiących ani specjalistycznego sprzętu stwierdzającego obecność narkotyków w Twoim ciele, więc przy każdym podejrzeniu spożycia takiego specyfiku będzie wzywana policja, a wtedy zabawa się skończy.

 

Zachowanie wobec pracowników ośrodka

Bądź uprzejmy dla pracowników ośrodka – nawet w momencie pojawienia się problemu staraj się nie denerwować i zachowaj zimną krew. Jeżeli będzie potrzebna pomoc przy rozwiązaniu problemu, poproś o wsparcie koordynatorów bądź organizatora.

 

Opuszczanie ośrodka

Kiedy opuszczasz ośrodek, posprzątaj po sobie. Pamiętaj, że to w jaki sposób pozostawisz po sobie miejsce noclegowe świadczy o Tobie jak i o całej grupie. Klucz do pokoju oddaj bezpośrednio do rąk własnych organizatora.

 

Organizowanie własnych imprez

Imprezowanie we własnym gronie jest bardzo fajne, pamiętaj jednak aby nie przesadzić z ilością gości. Domki mogą się ugiąć pod naporem tańczących 20 osób, zaś sprzątanie po takiej grupie będzie niezłym wyzwaniem.

 

Prywatne imprezy

Część uczestników na pewno nie zakończy dnia o 22. Niektórzy będą bawić się do białego rana we własnym towarzystwie. Jeśli chcesz zasmakować ducha imprezy – podejdź i włącz się do zabawy. Futrzaki są z reguły otwartymi zwierzakami i jeśli nie będziesz zachowywał się nieodpowiednio, prawie na pewno przygarną Cię do wspólnej balangi.

 

Pamiętaj o sobie

Nawet w momentach większych uniesień pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i komforcie psychicznym. Nie zgadzaj się na rzeczy, co do których nie czujesz się przekonany. Nie rób nic, czego potem będziesz żałował, pamiętaj, że czasu nie da się cofnąć. Nie udowadniaj nikomu nic na siłę – jesteś fajny taki, jaki jesteś. W razie wątpliwości, porozmawiaj z przyjacielem lub zaufaną osobą.